Brady Yazıcı Çözümleri

Brady Yazıcı Çözümleri

Yüksek kaliteli, uygun maliyetli işaret ve etiket yazdırma.

Brady Tezgah üstü/Masaüstü etiket yazıcıları; tüm etiketleme malzemeleri üzerinde yüksek kaliteli, uygun maliyetli yazdırma işlemi sağlamak adına kapsamlı yetkinlikler ve seçenekler sunar.
 

 

BBP11

Brady BBP11, uygun maliyetle yüksek kalitede termal transfer yazdırma sunan kompakt bir masaüstü etiket yazıcısıdır. 
 
 

BBP31

Kullanım kolaylığı ve çeşitlilik için tasarlanan bu yazıcı, sezgisel bir dokunmatik ekran görünümüne, basit etiket tasarımına ve geniş bir malzeme ve uygulama yelpazesine sahiptir.

 

 

BBP33

Basit, güçlü ve son derece hızlı bir endüstriyel etiket yazıcısıdır
 
 

BBP72

BBP72, makaronun her iki tarafını aynı anda yazdığından zamandan tasarruf edilmesini sağlar ve bu da her iki tarafta da bilgi olmasını isteyen müşterilerin artan ihtiyaçlarını karşılar.
 
 

BBP85

BBP 85 300dpi masaüstü termal transfer işaret ve etiket yazıcısı, 254mm'ye kadar koyu ve çok renkli özel görseller oluşturabilmektedir.
 
 

BP PR Plus 200/300/600

BradyPrinter™ model BP-PR Plus serisi, endüstriyel pazarlarda Ürün Tanımlama ve İzlenebilirlik uygulamalarının profesyonel ihtiyaçlarını karşılayan ideal yazdırma çözümü olan dayanıklı bir endüstriyel yazıcı serisidir.
 
 

GlobalMark

Kendi özel işaretlerinizi, etiketlerinizi, boru işaretlerinizi, fişlerinizi ve daha fazlasını kullanımı kolay GlobalMark endüstriyel etiket yazıcısı ile isteğe bağlı oluşturun.
 
 

IP Printer

Brady IP Yazıcı, tam olarak entegre edilen, kullanımı kolay yazıcı, malzeme ve yazılım sistemidir. Akıllı Hücre teknolojisi yazıcının, malzeme ve ribonu otomatik olarak tanımasını sağlar!
 
 

MiniMark

Brady MiniMark™ Endüstriyel Etiket Yazıcısı uygun maliyetli işaret ve etiket yapan kompakt, hızlı, ve çok yönlü bir sistem sunar.
 

Etiketler: Brady Yazıcı Çözümleri