Elektrik uygulamaları

Elektrik uygulamaları

Genel Etiketleme

Çetin ortamlar için daha güçlü etiketler

Ortamlar çetin olduğunda Brady etiketleri de bu ortamlara uyum sağlar. Brady'nin sunduğu ürünler arasında, her tür agresif çözücü dahil çeşitli ağır koşullara yönelik özel amaçlı dayanıklı malzemeler mevcuttur. Özel Ribonlar ile baskı yapıldığında, Brady'nin Dayanıklı Etiketleri olduğu yerde yıllarca okunaklı bir şekilde kalır. Farklı boyutları mevcuttur.

İhtiyaç duyduğunuz dayanıklı malzemeyi seçip özel Ribon ile baskı yaparak, etiketlerin ve baskının her tür çözücüye karşı dayanıklı olmasını garanti edin. Farklı boyutları mevcuttur.

Ürünlerimiz:

  • Metalize Polyester Etiketler
  • EPREP – Kazıma etiketlerin yerine kullanılan
  • Beyaz Polyester Etiketler
  • Yüksek performanslı vinil etiketler
  • Permashield ™ Etiketler

Terminal Bloklari isaretleme

Her pano için mükemmel seçim

Elektrik panosu kuran meslek uzmanlarının çok sayıda Terminal Bloğu işaretlemesi gerekir. Farklı pano üreticileri için farklı şekillerde etiketler ve işaretlemeler gerekir. Giderek daha fazla sayıda pano üreticisi, panolarında etiket kullanılabilecek küçük bir alan tanımlamaktadır. İçiniz rahat olsun; birlikte çalıştığınız pano üreticisi kim olursa olsun, panonuzu etiketlerle düzgünce tanımlayabileceğiniz uygun bir Brady çözümü her zaman vardır.

Brady etiketleri, her tür çözücü ve temizleme çözeltisine karşı dayanarak yerinden çıkmayacak şekilde tasarlanmıştır. Brady, herhangi bir Terminal bloğu üreticisinin kullanabileceği eksiksiz bir klips yelpazesi de sunmaktadır.

Terminal bloğun üzerine yerleştirilmek üzere kesintisiz bir malzeme şeridi önerilir. Çoğu durumda etiketleri yerleştirmek için üreticinin orijinal klipsleri kullanılır.

Etiketler: Elektrik uygulamaları Kablo İşaretlemeleri Genel Etiketleme Terminal Blokları işaretleme